Rockfon Kayayünü Asma Tavan Sistemleri

Akustik ve Dekoratif Rockfon Kayayünü Asma Tavan Panelleri

Rockfon Kayayünü Asma Tavan Panelleri temel hammaddesi "reçine ile sıklaştırılmış taşyünü, mineral yün"dür. Sahip olduğu patentli teknolojisi ile kaya eritilir ve yüne çevrilir. İlerleyen aşamalarda yüne şekil verilir ve ilgili spesifikasyonlara göre kesilir ve farklı yoğunlukta, ebatlarda tavan panelleri haline getirilir. Son olarak, panellere zarif ve çekici bir görünüm vermek amacıyla yüzey bitim işlemi uygulanır. Rockfon, modern binalar ve yenileme projeleri için ve akıllı çözümler geliştirmektedir.Rockfon ARTIC

Rockfon Artic pürüzsüz beyaz yüzeyi ile ekonomik bir tavan panelidir. Standart ses absorpsiyon gereksinimi istenildiginde idealdir. Geleneksel Panellerin yarisindan daha az ağırlığa sahip oldugu için taşınması, kesilmesi ve uygulaması kolaydır.Lay-in olarak sınıflandırılan ve Lay-on olarak sınıflandırılan A kenar seçenekleri mevcuttur.

Rockfon Color All

Pürüzsüz yüzeyi, yüksek ses emilimi ve geniş renk seçenekleriyle farklı tasarım imkanları sunar. Rockfon Color sinema, okul, kreş, hastane ve restoran gibi renklerin önem arz ettigi alanlar için idealdir. Rockfon Color için 10 standart renk seçenegi mevcuttur. Buna ek olarak özel talepler için geniş renk seçenekleri mevcuttur.

Rockfon Eclipse

mekânlara akustik iyileştirme olanakları sunarak, yepyeni bir estetik boyut getiren, yaratıcı bir akustik adadır. Geleneksel asma tavanların kullanılamadığı yerlerde veya yenilemek amacıyla, mevcut tavana tamamlayıcı olarak kullanılırlar.Rockfon Eclipse 40mm taş yünü plakadan üretilmiş akustik bir adadır. Görünen yüzeyi, hoş yumuşak beyaz görünümlü, boyalı cam tülü ile kaplıdır.

Rockfon Koral

Rockfon Koral yüksek performans gerektiren alanlarda bir dizi iyi özelliği ve ilgi çekici yüzey görünümünü bir arada sunmaktadır. Rocfon Koral farklı uygulama alanları için çok farklı seçenekler sunmaktadır. Mikro dokulu özel beyaz yüzey; yüksek ses absorpsiyonu ve farklı ölçü seçenekleri ile özgür bir çalışma alanı sağlar. Koral uzun ve büyük kare modül seçeneklerine sahiptir.

Rockfon Medicare

Rockfon Medicare serisi çesitli sağlık uygulamalarına lider çözümler sunmak amacıyla dizayn edilmiştir.Medicare serisi ilgili Sağlık Teknik Mutabakatı (HTM) uygundur. Örnek:HTM 60 Paneller ve HTM 2045 Akustik. Medicare HTM 60 sınıflandırılması 2,3,4,5 ve 6 uyumludur. Medicare serisi paneller her yerde bulunan bakteri ve mantarlara karşı dirençlidir.

Rockfon Sonar Activity

Sonardan daha kalindir. Ve daha fazla ses emilimine sahiptir. Genellikle gürültü düzeyi yüksek alanlarda kullanilmaktadir.Derslikler ,Spor salonlari , oditoryumlar, kafeler ve alisveris merkezleri için uygundur. Sonar 1000 °C 120 dakikadan fazla erimeden dayanabilen 100% saf kayayününden üretilmistir.

Rockfon Blanka

ROCKFON Blanka derin bir matlığı vardır, pürüzsüz, Beyaz yüzey yüksek ışık yansıtma ve ışık yayılımı sağlar, enerji tasarrufuna ve aydınlık ve konforlu bir iç ortam oluşmasına katkıda bulunur.

Fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.