Akustik Kabin

Ses Geçirmez Yalıtımlı Akustik Kabinler

Akustik kabin çeşitlerimizi gün geçtikçe daha fazla hale getirmekteyiz. Ses kayıt odaları, açık ofis, jeneratör daireleri gibi birçok alanda akustik ve gürültü konusunu ele alarak malzeme yelpazemizi genişlettik.

Görselliğe, malzeme kalitesine, yankıya ve ses geçişlerine dikkat ederek uygun ürünlerle üretimimizi sağlamaktayız.

İstediğiniz amacı karşılayacak akustik kabin özelliklerinin bilgisine sahip olmak istiyorsanız detaylarına ürünlerin kendi sayfalarından ulaşabilirsiniz. Üretirken kullanmış olduğumuz malzemeler, fiyatları, boyutları, uygulaması ve daha birçok özellikleri bulunmaktadır.

Akustik Kabin ModelleriAkustik Toplantı Kabini Modülü

Gürültüyü kontrol etmek için keçe veya polyester elyaf gibi açık hücreleri ürünlerin birleştirilmesi ile elde ettiğimiz istediğiniz noktada konumlandırılan akustik toplantı odası kabinlerimiz açık ofisinizde toplantınızı sağlıklı bir şekilde yapmanıza olanak sağlar.

Çalışma Masası Kabini

Çalışanların kendisini daha rahat hissetmesi ve daha verimli çalışabilmesi adına geçekleştirmiş olduğumuz akustik çalışma masası kabini ortamdaki ses kalabalığının kulağa ulaşımını azaltarak sizlere daha keyifli bir çalışma ortamı sunmaktadır.

Ofis Telefon Görüşme Kabini

Ofis, çağrı merkezi gibi çok sayıda kişinin bulunduğu alanlarda telefon konuşmalarınızı yaparken kaçınılmaz olan gürültüyü absorbe ederek sesin daha kaliteli duyulması ve düzenlenmesi adına özel boyut ve kalınlıkta yapmış olduğumuz bir kabinlerdir.

Vocal Ses Kayıt Kabini

Stüdyolarınız da mutlaka dizayn edilmesi gereken vokal ses kayıt kabinlerinizi isteğiniz doğrultusunda farklı ebat ve kalınlıklarda üreterek içerisinde ses geçirmez ve akustik yalıtım malzemeleri kullanarak büyük bir müzik odası haline getirebilmekteyiz.

aksa akustik kabin üreticisi

Fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.