Basotect Yumurta Sünger

Akustik Basotect Melamin Sünger

Basotect yumurta sünger melamin ham maddesinden elde edilen son derece kaliteli malzeme olup görünümü açısından da dekoratif ortam sağlayan akustik sünger modelidir. Bakteri üretmez özel yapısı, şık tasarımı, yanmaz dokusu ile akustik ses artırımı ve ses yalıtım uygulamalarında sık tercih edilen bir malzemedir. Mekanlardaki yankı sorununu engelleme, çınlamayı önleme, ortamlar arası ses geçişinin önüne geçmek gibi konularda yetenekli ve yüksek performanslı akustik bir süngerdir.

Basotect Yumurta Sünger Özellikleri

  • Ham madde : Melamin Köpük
  • Kalınlık : 20mm - 30mm - 40mm - 50mm
  • Ebat : 50*125cm, 125*125cm ve 125*250cm
  • Renk : Beyaz ve Açık Gri
  • Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
  • Yoğunluk : 18 Kg/m3

Basotect Sünger Kaplama

Basotect yumurta sünger nerelerde kullanılır ? Stüdyo ses kayıt odası, akustik ses geçirmez kabin, radyo odası, müzik odası gibi mekanlarda daha etkili iken kesim yerlerinin uygulandıktan sonra kötü durma ihtimali nedeniyle akustiğin önemli olmadığı jeneratör odası, hidrofor dairesi, kazan dairesi, chiller soğutma grubu, tekne motoru gibi mekanik gürültülü alanlarda bariyerli yumurta sünger daha çok kullanılır.

Basotect yumurta sünger uygulaması için kendinden yapışkanlı akustik sünger veya solid esaslı sünger yapıştırıcısı kullanılır. İki yöntemde de aynı sonucu elde ediyor olsanızda kendinden yapışkanlı yumurta sünger uygulaması daha kolaydır. Yapıştırıcı kullanırken rulo fırçayla süngerin uygulanacağı alana sürülür ve ardından malzeme hafif baskı yaparak uygulayabilirsiniz.

basotect ses yalıtım süngeri
akustik basotect sünger
basotect melamin yumurta sünger
Akustik Basotect Sünger Fiyatları

Akustik Malzemelerimizin Kalite Belgelerini ve Yanmazlık Test Raporlarını İnceleyebilirsiniz.