Hacim Akustiği

Akustik Ses Düzenleme ve Yalıtımı Gerektiren Ortamlar

Konferans Salonu Akustik Ses Yalıtımı

Konferans salonu genişliğinin salon kalitesini arttırması açısından önemi büyüktür ancak dar mekanlarda olsada kaliteli akustik malzeme ve uygulamalar ile her ölçüdeki konferans salonlarında istenilen verimlilik alınabilir. Konferans salonu yapımı için belirlediğiniz alan akustik kaplama, hacim akustiği ve ses yalıtımları dışında diğer ürün veya uygulamaların niteliğinde etkisi olmayan faktörlerdendir.

Devamını Oku

Sinema Salonu Yapımında Kullanılan Akustik Malzemeler

Sinema Salonunda Kullanılan Akustik Malzemeler

Sinema salonunun kalitesini arttırmak amacıyla yapılan ses yalıtımı uygulamalarımız ile salondaki ses geçişlerini engellemekte ve kullanılan akustik kaplama malzemeleri sayesinde görüntü kalitesinide sizin istediğiniz modelde veya sizin hoşunuza gidecek şekilde tasarımını yapıyoruz. Koltuklar, seyirci alanı, ses sistemleri ve daha birçok dikkat edilmesi gereken nokta vardır.

Devamını Oku

Akustik Toplantı Odası Kabini

Toplantı Odası Hacim Akustiği

Toplantı salonlarınız da yapmış olduğunuz görüşmeler sırasında dışarıdan gelen sesleri engellemek ve gizli kalması gereken bilgilerin dışarıdan duyulmaması için akustik ses yalıtım uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Toplantı odası ses yalıtım uygulamalarımız ile sesi absorbe ederek çalışanlarınızın gürültüden asgari düzeyde etkilenmesini sağlıyor ve iş veriminize sağlıyoruz. Bununla birlikte hacim akustiği sağlamak odanızı şık bir hale getirmek için proje bazlı çalışmalarda yapmaktayız.

Devamını Oku

Açık Ofis Yapımında Kullanılan Akustik Malzemeler

Açık Ofis Akustik Tasarımlar

Günümüz de bir çok firma açık ofis çalışma sistemini tercih etmektedir. Tercih edilen bu sisem ile özellikle çok sayıda kişinin bulunduğu ofisler de yoğun bir gürültü oluşturmaktadır. Bu yüzden açık ofis ses yalıtım uygulamalarımız öncesinde yaptığımız keşifler ile ortamda ki ses frekansını ölçüyor ve frekans değerine bağlı olarak bir ses yalıtım planı çıkartıyoruz.

Devamını Oku

Çağrı Merkezi Akustik Ses Yalıtımı

Çağrı merkezleri çok sayıda kişinin bulunduğu alanlardan biridir.Yoğun ses karmaşasının yaşandığı çağrı merkezlerinde titizlikle yapmış olduğumuz akustik ses yalıtımı uygulamalarımızdan biridir. Çağrı merkezi ses yalıtım uygulamalarımız da kullanmış olduğumuz malzemelerin başında ; seperasyon panel , paravan ve akustik kaplama panel ürünleri gelmektedir.

Devamını Oku

Restaurant Hacim Akustiği Ses Yalıtımı

Restaurant Akustik Ses Yalıtımı

Restaurant ses yalıtım uygulamalarımız ile işletmenizde ki ses kirliğinin önüne geçebilirsiniz. Böylelikle misafirlerinize daha keyifli alanlar yaratabilirsiniz. Bu da sizlere ekonomik anlamda olumlu dönüş sağlayacaktır. Restaurant ses yalıtım uygulamalarımız ile müşteri ve işletme yönetimine ait bölmelerden müşteriye açık olan alanlara ses gitmesini engellemekte aynı zamanda iç seslerin kontrolünü sağlayarak dışarıdan gelecek sesleri de engellemekteyiz.

Devamını Oku

Atış Poligonu Ses İzolasyon Fiyatları

Atış Poligonu Ses Yalıtımı

Atış poligonu ses yalıtım uygulamalarımızı iki şekilde gerçekleştirmekteyiz.Bunlardan ilki dışarıya giden sesleri engellemek bir diğeri ise silah atışı olan poligonda yükses ses çarpışması sonucu oluşan yankıyı engellemektir. Açık gözenekli akustik sünger olarak adlandırdığımız yanmaz özellikte farklı desenleri bulunan ürünler yankı yalıtımı ve ses yutumu konusunda üstün nitelikte performans sağlamaktadır.

Devamını Oku

Cafe Akustik Ses Yalıtımı

Cafe Akustik Ses Yalıtımı

Cafe gibi sosyal mekanlarda yapılan ses yalıtım uygulamalarımız ile ses karmaşasını engellemekteyiz. Aynı zamanda akustik kaplama malzemelerimizi tercih edildiği zaman mekan hacim akustiği artacak cafenize gelen müşterilerinize daha şık bir ortamda hizmet vereceksiniz. Sorunlarınızı daha net tanımlamakta, mekanlarınızda ki ses frekansını ölçmekte ve ses yalıtım uygulamalarımızda kullanmamız gereken malzemelerimizi belirlemekteyiz.

Devamını Oku

Bar Akustik Ses Yalıtımı

Disco Bar Ses Yalıtımı

Eğlence mekanlarında karşılaşılan en büyük sorunlardan biri de dengesiz ses sorunu ve gürültü kirliliğidir. Disco bar ses yalıtımı uygulamaları yapılmadığı takdir de iç mekanda oluşan ses dış ortama aktarılacak ve çevreye büyük rahatsızlık verecektir. Aynı zamanda da ortamda ses yankılanmaları oluşacak ve bu da mekanınızın kalitesine gölge düşürecektir.

Devamını Oku

Gece Kulubü Akustik Ses Yalıtımı

Gece Kulübü Akustik Ses Yalıtımı

Gece kulübü ses yalıtım uygulamalarımız ile gecenin ilerleyen saatlerinizde mekanlarınızda müziğin sesini kısmadan misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz. Gece kulübü ses yalıtım uygulamalarımızda kullanmış olduğumuz akustik malzemelerimiz akustik süngerler ve akustik panellerdir. Bir mekanın kalitesini belirleyen özelliklerden biriside görüntünün gelen kişiler için cazip olması olduğu için yapılan hacim akustiği uygulamasında masraftan kaçmamak sizin daha fazla gelir sağlamanıza olanak verir.

Devamını Oku

Stüdyo Odası Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyo Odası Ses Yalıtımı

Stüdyo ses yalıtımı uygulamalarımız da kullanmış olduğumuz malzemelerimiz sesin şiddetine göre değişkenlik göstermektedir. Yüksek ses frekanslarında bariyerli sünger kullanımını tercih etmekteyiz. Kullanılan akustik ses yalıtım malzemeleri arasında renkli akustik sünger, akustik kumaş panel tekno touch sünger ve daha bir çok ürün bulunmaktadır.

Devamını Oku

Ses Kayıt Odası Akustik Ses Yalıtımı

Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Ses kayıt odalarında akustik ses yalıtımı başarılı kayıtlar gerçekleştirmek için oldukça önemlidir. Ses kayıt odası ses yalıtım uygulamalarımızda yankı ve eko engellemeye yarayan yüksek ses yutum kalitesine sahip olan akustik kaplama malzemeleri kullanmaktayız. Kullanmış olduğumuz akustik sünger ve panellerimiz görüntü ve ses yutum performansını en kaliteli şekilde gerçekleştirir.

Devamını Oku

Enstrüman Odası Akustik Ses Yalıtımı

Enstrüman Odası Akustik Ses Yalıtımı

Enstrüman odalarınızda ki en ufak bir gürültü dahi hatalara neden olmaktadır. Bu nedenle müzik odası ses yalıtım uygulamalarımızda kullanmış olduğumuz malzemelerimizi özenle seçiyor ve sizlere kalıcı ses yalıtım uygulamaları sunuyoruz. Müzik odalarınızda içeriden dışarıya giden sesler ve dışarıdan içeriye giren sesler sizleri ve çevrenizi rahatsız etmekle beraber performansınızıda düşürmektedir. Bu tarz olumsuzlukları gidermek adına duvar, tavan ve zeminlerinde ses yalıtım uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Devamını Oku

Radyo Reji Odası Akustik Ses Yalıtımı

Radyo Odası Akustik Ses Yalıtımı

Radyo odalarınızda kaliteli ses yakalamak isterseniz mutlaka ses yalıtım uygulamaları yaptırmanız gerekmektedir. Radyo reji odası ses yalıtım uygulamalarımızda kullanmış olduğumuz malzemeler arasında yanmaz akustik süngerler, renkli akustik sünger, baffle, yüzer tavan paneli, kumaş kaplı duavr paneli, akustik halı ve daha bir çok ürün bulunmaktadır. Ortam akustiği sağlamak adına mikrofonun yeri, ortamdaki malzemelerin konumu, odanın bulunduğu alan ve daha birçok durum göz önüne alınarak işlem yapılmalıdır.

Devamını Oku