Cam Yünü Asma Tavan Paneli

Akustik Tavan Kaplama

Cam yünü asma tavan paneli tavan sistemlerinde açık tesisatların gizlenmesi amaçlı uygulanabilmektedir. T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenebilir. Yangın dayanım seviyesi yüksek olan akustik asma tavan paneli neme karşı dayanıklı olduğu için insan sağlığı açısından bir tehlike barınmamakla beraber yemekhanelerde akustik yalıtım sağlanması amacıyla da kullanılabilir.

Asma Tavan Paneli

Cam yünü asma tavan panelinin montajı, inşaat esnasında mümkün olduğu kadar sonraya bırakılmalıdır. 15mm / 24 mm görünür taşıyıcı sistem üzerine döşenir. Kirlenmeyi önlemek için, montaj ve plakaların değişimi esnasında temiz, pamuklu eldivenler kullanılmalıdır.

Polo Asma Tavan Paneli

Polo Asma Tavan Paneli

Özellikle sinema salonları, konferans salonları, ofis ve hastaneler için tavan yüzeylerinden yansıyan seslerin sönümlenmesinde etkili akustik panel çeşididir.

Polo Black Asma Tavan Paneli

Polo Black Asma Tavan Paneli

Orta yoğunlukta cam yünü kullanılarak üretilir. T-24 taşıyıcı sistem ile istenilen aks aralıkları ile döşenebilir ön yüzü boyalı cam elyaf doku ile kaplı bir plakadan oluşur.

Advance Asma Tavan Paneli

Advance Asma Tavan Paneli

Dekoratif tavan görünümü için ön yüzü boyalı cam elyaf doku, arka yüzü cam elyaf ile kaplı, yüksek yoğunlukta cam yünü kullanılarak üretilen akustik panel tavan kaplamasıdır.

Hygiene Asma Tavan Paneli

Hygiene Asma Tavan Paneli

Hygiene asma tavan paneli, ön yüzeyi antibakteriyel boyalı özel bir cam elyaf doku, arka yüzü camtülü ile kaplı, yüksek yoğunluklu cam yününden oluşan bir paneldir.

Akustik Malzemelerimizin Kalite Belgelerini ve Yanmazlık Test Raporlarını İnceleyebilirsiniz.