Basotect Düz Sünger

Akustik Basotect Melamin Sünger

Basotect duz sünger melamin ham maddesinden elde edilen son derece kaliteli malzeme olup görünümü açısından da dekoratif ortam sağlayan akustik sünger modelidir. Bakteri üretmez özel yapısı, şık tasarımı, yanmaz dokusu ile akustik ses artırımı ve ses yalıtım uygulamalarında sık tercih edilen bir malzemedir. Mekanlardaki yankı sorununu engelleme, çınlamayı önleme, ortamlar arası ses geçişinin önüne geçmek gibi konularda yetenekli ve yüksek performanslı akustik bir süngerdir.

Basotect Düz Sünger Özellikleri

  • Ham madde : Melamin Köpük
  • Kalınlık : 10mm - 20mm - 30mm - 40mm - 50mm
  • Ebat : 50*125cm, 125*125cm ve 125*250cm
  • Renk : Beyaz ve Açık Gri
  • Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
  • Yoğunluk : 18 Kg/m3

Basotect Sünger Kaplama

Basotect duz sünger nerelerde kullanılır ? Özellikle hastanelerde, okullarda, stüdyolarda, televizyon kanallarında, radyo kanallarında, reji odalarında, toplantı salonlarında, konferans salonlarında, tiyatro sinema salonları gibi bir çok kullanım alanına sahiptirler. Basotect Melamin süngerleri evinizdeki müzik odası veya mini sinema odası gibi mekanlarınızda da kullanabilirsiniz. Jeneratör odası, hidrofor dairesi, kazan dairesi, chiller soğutma grubu, tekne motoru gibi mekanik gürültülü alanlarda bariyerli duz sünger daha çok kullanılır.

Basotect duz sünger uygulaması için kendinden yapışkanlı akustik sünger veya solid esaslı sünger yapıştırıcısı kullanılır. İki yöntemde de aynı sonucu elde ediyor olsanızda kendinden yapışkanlı duz sünger uygulaması daha kolaydır. Yapıştırıcı kullanırken rulo fırçayla süngerin uygulanacağı alana sürülür ve ardından malzeme hafif baskı yaparak uygulayabilirsiniz.

basotect ses yalıtım süngeri
akustik basotect sünger
basotect melamin duz sünger
Akustik Basotect Sünger Fiyatları

Akustik Malzemelerimizin Kalite Belgelerini ve Yanmazlık Test Raporlarını İnceleyebilirsiniz.