Parke Altı Ses Yalıtımı

Parke Altı Ses Yalıtımı Neden Yapılmalı ?

Parke altı ses yalıtımı, alt kata giden titreşimli sesleri ve gürültüyü engellemek için yapılmaktadır. Uygulama öncesi bir keşif yapmakta ve yapmış olduğumuz bu keşiflerde ses yalıtımı yapılacak ortamın teknik özelliklerini, kullanılması gereken ses yalıtım malzemelerimizi, hangi malzemelerin birlikte kullanılması gerektiğini belirliyoruz.

Parke altı ses yalıtım uygulamaları gerçekleştirilmediği takdir de ortamlarınız da dışarıdan sizleri ahatsız edecek sesler engellenmemiş olmaktadır.Böylece bu maruz kaldığınız gürültü sizleri fizyolojik,psikolojik ve daha bir çok sebep ile etkilemekte olup yaşadığınız anlardan keyif almanızı engellemektedir. Kullanmış olduğumuz malzemelerimizin kalitesi sertifika ile onaylanmış olup tamamı yüksek yoğunluğa sahip malzemelerdir.

Parke Altı Kauçuk Şilte
Parke Altı Mantar Şilte

Bulunduğunuz ortamda akustik ses yalıtımı sağlamak isterseniz parke üstüne titreşimi engelleyen kauçuk tabanlı akustik halı ve karo halı kullanmaktayız. Yaptığımız keşif sonrasında belirlediğimiz yalıtım malzemelerimiz ve mühendislerimizin çıkartmış olduğu plana onay verdiğiniz takdirde ses yalıtım uygulamamıza başlıyor ve alanında uzman kadromuz ile ses yalıtım uygulamamızı gerçekleştiriyoruz.