Yanmaz Special Sünger

PU NFAF Akustik Special Sünger

Yanmaz special sünger hangi malzemeden üretilir ? Ham maddesi poliüretan olan special sünger akustik, yankı ve ses alanında yapılan yalıtım uygulamalarında kullanılan üründür. Yanmaz ve yanıcı olarak farklı özelliklere sahip olarakta üretip, satışını ve uygulamasınıda yapmaktayız. Bu nedenle malzemelerimize gönül rahatlığıyla güvenmekteyiz. Aklınızda hiçbir soru kalmaması için sertifikalarımıza göz atabilirsiniz. Special sünger fiyatları özelliklerine göre değişir. Bu yüzden kesin bilgi almak için şubelerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Uygulamasını kendinizde yapabilirsiniz. Not: Kullanılan yapıştırıcının kalitesi ve malzemenin uygulanacağı alanın kuru ve temiz olması uygulamanın kalitesini arttırır. Kendinden yapışkanlı special sünger temin edip arka yüzeyinde bulunan yapışkan kağıdını çıkarmanız ve ardından malzemeyi uygun yere yapıştırmanız yeterli olacaktır. Sünger yapıştırıcısı kullanmak isterseniz rulo fırça ile süngerin uygulanacağı alana yeteri kadar sürülür ardından malzeme uygulanır.

Akustik Special Sünger Özellikleri

  • Ham madde : Poliüretan
  • Kalınlık : 4 cm
  • Ebat : 100cm x 100cm - 50cm x 50cm
  • Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
  • Yoğunluk : 50 DNS (Standart) - 70 ve 90DNS ÖZEL ÜRETİM

Yanmaz special süngerin uygulanabileceği birçok alan vardır. Ancak tek başına kullanılmak istenilen mekanlar sadece ses yutumu ve akustik düzen sağlamak için olmalıdır. Aksi takdirde gürültülü mekanlarda special sünger kullanırken süngerpan, epdm ses bariyeri vb. yüksek ses kesici özelliği olan izolasyon malzemeleride tercih edilmelidir. Yanmaz olduğu için ısıya yüksek dayanımı mevcuttur. Ortam cam üretim fabrikası gibi yüksek ısıya sahipse hiçbir sıkıntı oluşturmaz.

Akustik Special Sünger Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı
Yanmaz Akustik Special Sünger Ses Yalıtımı
Yanmaz Special Sünger Makine Dairesi Ses İzolasyonu
Yanmaz Special Sünger Tavan Akustik Ses Yalıtımı
Yanmaz Special Sünger Radyo Odası Ses Yalıtımı
Yanmaz Special Sünger Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı

Akustik Malzemelerimizin Kalite Belgelerini ve Yanmazlık Test Raporlarını İnceleyebilirsiniz.