Akustik Delikli Ahşap Panel

Ahşap Ses Yalıtım Paneli

Delikli ahşap paneller üzerine belirli aks aralıkları ile deliklerin açılması ile akustik özellik kazanan panellerdir. Bu panellerin üzerinde yer alan delik çapı ve delik sayısı, panellerin performasyon oranını yani akustik özelliğini belirler. Ahşap panellerin çeşitlerinden bir tanesi de delikli modelidir. Şık tasarımı ve dekoratif görünümüyle mekanlarda muazzam bir görüntü oluşturabilirsiniz. Yankı yansıtıcı bu paneller, mekanlarda yankılanma gibi sorunları ortadan kaldırır.

Kapalı mekanlarda sesleri soğuran bu ürün akustik ses kalite artırımı sağlamaktadır. Akustik ihtiyaç duyulan mekanlarda tavan ve duvarlarda kullanılmaktadır. Ses yutucu ve yansıtıcı özellikte akustik panellerdir.

Arka yüzeyinde yapısında özel bir akustik keçe bulunmaktadır. Bu akustik keçe kumaş sayesinde sesleri yutar ve yankı problemini ortadan kaldır. Konferans salonları, sinema salonu, tiyatro salonu gibi vb. mekanlarda kullanılmaktadır.

Delikli Ahşap Panel ModelleriFiyat teklifi almak ve ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.