Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı Merkezi Ses Yalıtımı

Çağrı merkezi ses yalıtımı, oldukça fazla kişinin bulunduğu ve ses karmaşasının yoğun olarak yaşandığı yerlerden biri olan bu ortamlarda mutlaka yapılması gerekir. Çağrı merkezleri ses yalıtım uygulamalarınn yapılmamış olması kişilerin yoğun gürültüye maruz kalmasında dolayı iş verimini düşürmekte ve performansa olumsuz etki etmektedir. Bu yüzden çağrı merkezi ses yalıtım uygulamalarına özen gösterilmelidir.

Çağrı merkezi ses yalıtım uygulamalarında, duvar ses yalıtımı için ses kesim performansı yüksek malzemeler kullanmaktayız. Çağrı merkezinde paravanlar kullanılarak da yeni çalışma ortamları oluşturuyoruz. Zevkinize göre ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda uzman ekip ve ekipmanlarımız ile mekana uygun dizayn edebileceğiniz malzemelerimizden temin edebilir ya da ses yalıtım uygulamaları yaptırabilirsiniz.

Çağrı merkezlerinde ses yalıtımı uygulamalarımızın amacı ;sesin emilimini sağlamak ve yankıyı önlemektir.Gerekli durumlar da sesin emilimini sağlamak ve yankıyı önlemek için; akustik kaplama malzemeleri, yüzer tavan paneli, akustik sünger ve masa seperatörü kullanmaktayız. Bunların dışında eğer istenir ise dışarıya, alt ve üst katlara giden sesleri de yine ses yalıtım malzemelerimiz ile engellemekteyiz.

Çağrı Merkezi Masa Seperatör Paneli
Çağrı Merkezi Masa Seperatörü

Çağrı merkezi ses yalıtımı uygulamaları hafife alınmamaktadır. Uygulanan ses yalıtımı önemsenmediği takdirde hem istenilen verim sağlanamamaktadır hem de bütçeniz zarar görmektedir. Call center ses yalıtım uygulamalarımız için yapmış olduğumuz keşifler de uygulama sonucunda oluşacak olan çıktı ve hedeflerin birbiri ile uyumlu olmasına özen göstermekteyiz. Bu sebeple sektörde yıllardır edinmiş olduğumuz tecrübeler ile ihtiyaçlar doğrultusunda mühendislerimiz eşliğinde planlamalar yapmakta ve uygulamalarımı planlamalarımıza göre gerçekleştirmekteyiz.

Çağrı merkezlerinde kullanmış olduğumuz ses yalıtım malzemelerimizi uygulamak oldukça basittir. Akustik sünger ve kumaş panelleri yankının oluştuğu bölgeye uygulamaktayız. Çağrı merkezi ses yalıtım uygulamalarımızda tavanlarda ses yalıtımı sağlamak için özel baffle ve yüzer tavan ile yankıyı kesebilmekteyiz. Zemin için ise akustik halı, karo halı, kauçuk levha, mantarlı kauçuk kullanmış olduğumuz ürünlerimiz arasındadır.