Rockfon Kayayünü Asma Tavan Color All

Akustik ve Dekoratif Kayayünü Asma Tavan

Genel Tanım
Pürüzsüz yüzeyi, yüksek ses emilimi ve genis renk seçenekleriyle farkli tasarim imkanlari sunar. Polar Colour sinema, okul, kres, hastane ve restoran gibi renklerin önem arz ettigi alanlar için idealdir. Polar Colour için 10 standart renk seçenegi mevcuttur. Buna ek olarak özel talepler için genis renk seçenekleri mevcuttur.

Akustik
Ses absorpsiyon bilgileri ISO 354 normlarina göre ölçülmüstür. Ses Akustigi özellikleri alpha p, alpha w ve ISO Class ISO 11654’e göredir. Noise Reduction Coefficient (NRC) (Gürültü Seviyesini Indirme Katsayisi) ASTM C423 ‘e göre ölçülmüstür.

Yangın Performansı
Rockfon Akustik asma tavan panelleri; 1000 °C üzeri sicakliklarda 120 dakika erimeden dayanabilen 100% saf kaya yününden üretilmistir.Yangın reaksiyonu:Avrupa Birligi BS EN 13501-1 normlarina göre EuroClass A1 Sinifidir.

Nem Direnci ve Yapısal Dayanım
Rockfon Paneller 100% nem direncine sahiptir. Bu yüzden oratamdaki nemin Rockfon paneller üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Paneller 0 ve 40 derece sicakliklar arasinda montaji yapilabilir. Iklimlendirme gerektirmez. Rockfon Paneller ara sira isitilan ya da isitilmayan odalarda dahi üstün özelliklerini korur. Bununla birlikte en iyi uygulama yogunlasma risklerini önlemek için önlemlerin alinmasidir.Rockfon panelleri agirlikli olarak BS EN 13964 normlarina class 1/C/0N olarak siniflandirilmistir.Bununla birlikte bazi paneller class 2/C/0N’ dir.

Işık Yansıtması
DIN 5036 standartlari bölüm 3’e göre Rockfon Black 4% ışık yansıtma değerine sahiptir.White:84%, Dakar:59%, Graphite:16%, Grey:59%, Night Blue:4%, Oasis:62%, Ocean:60%, Red:9%, Savanna:70%,

Demontaj
Rockfon A ve E Kenar Paneller demonte edilebilir.

Hijyen
Kayayünü inorganik bir malzemedir. Inorganik yapisindan dolayi Mantar ve bakteriler içerisinde yasayamaz. Bu sebeple de mantar ve bakterilerin sebep olacagi çürümelere maruz kalmaz ve küf olusumuna izin vermez. Bu sayede daha temiz ve saglikli iç mekânlar saglar.

Detaylar

Rockfon Kayayünü Asma Tavan Color All
Rockfon Kayayünü Asma Tavan Color All
Rockfon Kayayünü Asma Tavan Color All

Fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.