Bar Ses Yalıtımı

Bar ses yalıtımı neden yapılmalı ?

Bar ses yalıtımı, eğlence mekanlarının bir çok kişinin keyifli vakit geçirmek için gelmiş olduğu alanlardan biri olan bu ortamların çevreye gürültü kirliliği yaşatmaması adına yapılması şarttır..Disko bar gibi alanlar da yüksek seste müzik çalınmaktadır. Bu seslerin dışarıya taşmaması ve sesin içeri de daha kaliteli duyulması eko ,yankı ve ses karmaşası gibi problemlerin yaşanması için disko bar ses yalıtım uygulamaları yapılması gerekmektedir.

Gece kulüplerinde bulunan VIP odaları içinde ses yalıtım ve izolasyon uygulamaları gerçekleştirmekteyiz. Bu uygulamamız için de bir çok ses yalıtım malzememiz bulunmaktadır.
Yapmış olduğumuz uygulamalarda ses mühendislerimizin yapmış oldukları planlara bağlı kalıyor ve sektörde yıllardır edindiğimiz tecrübelerimiz ışığında profesyonel kadromuz ile uygulamalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Disko ve barlar da ses yalıtımı yapılmadığı takdir de iç mekan da oluşan ses dış ortama aktarılarak çevreyi aşırı derece de rahatsız ettiği için disko ve barlarınız da ses yalıtım uygulamaları yasal bir zorunluluk halini almıştır.
Bar ses yalıtımı için kullanmış olduğumuz ses yalıtım malzemelerimizden bazıları; bariyerli akustik sünger, akustik kaplama malzemeleri, bondex süngerpan, epdm ses bariyeri, kumaş paneller, baffle ve yüzer tavan paneli gibi ürünlerdir. Sesi keserken aynı zamanda bu ürünlerimiz ile mekanlarınızı da şıklık da kazandırabilir ve daha estetik alanlar elde edebilirsiniz.


Bar Restaurant Ses Yalıtımı
Bar Cafe Restaurant Ses Yalıtımı

Disko ve barlar da ses yalıtımı uygulamaları gerçekleştirmemizin bir nedeni de ortam da çalışan kişilerin ve vakit geçirmeye gelen kişilerin sağlıklarını korumaktır.Çünkü;gürültünün insanlar açısından fizyolojik,psikolojik ve performans gibi etkileri bulunmaktadır.Sürekli ve yüksek seste gürültüye maruz kalan kişiler de duyma eşiğinde azalma,solunum hızlanması,korku,rahatsızlık,tedirginlik ve zihinsel etkinlikler de yavaşlama meydana gelir.Kişileri bu tarz etkilerden korumak ve sağlıklarını güvence altına almak istediğimizden dolayı disko bar ses yalıtım uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.