Asma Tavan Panelleri

Akustik ve Dekoratif Asma Tavan Panelleri

Asma Tavan Panelleri çok geniş bir kitleye hitap edebilen alüminyum asma tavan sistemlerinin her türlü bütçeye göre dizaynı sağlanabilirken, cebe de çok fazla yüklenmemenizi sağlayarak ekonomik açıdan tercih standartlarının en beğenilen ürünlerindendir.

Asma tavanı kullanabileceğimiz bölgeler; Konferans seminer salonu, cafe, bar, radyo odası, açık ofis, çağrı merkezi, otel, restaurant, hastane, avm, sinema salonu ve daha birçok aklınıza gelebilecek akustik ortamlarda Asma Tavan Panelleri kullanılmaktadır.

Asma Tavan Paneli, Mevcut tesisata kolay ve hızlı erişim imkanı sağlar.

Asma Tavan Panelleri çeşit olarak Metal Asma Tavan, Alçı levha Sistemleri, Kayayünü Asma Tavan Panelleri, Alçı Levha Sistemleri, Taşyünü İçerikli Asma Tavan Sistemleri, Akustik Ahşap Tavan ve Duvar Sistemleri, PVC Gergi Tavan Sistemleri, Hafif Ayna Film Tavan Sistemleri, PVC Panel Tavan Sistemleri, Asma Tavan Taşıyıcı Sistemleri olarak sınıflandırılır. Asma tavan fiyatları asma tavan modellerine göre değişiklik göstermektedir.

Metal Asma Tavan Paneli

Konferans seminer salonu, cafe, bar, radyo odası, açık ofis, çağrı merkezi, otel, restaurant, hastahane, avm, sinema salonu ve daha aklınıza gelebilecek birçok akustik ortamlarda Metal Asma Tavan Panelleri kullanılmaktadır.

Rockfon Kayayünü Tavan Panelleri

Rockfon Asma Tavan Panellerinin temel hammaddesi "reçine ile sıklaştırılmış taşyünü, mineral yün"dür. Sahip olduğu patentli teknolojisi ile kaya eritilir ve yüne çevrilir. İlerleyen aşamalarda yüne şekil verilir ve ilgili spesifikasyonlara göre kesilir ve farklı yoğunlukta, ebatlarda tavan panelleri haline getirilir. Son olarak, panellere zarif ve çekici bir görünüm vermek amacıyla yüzey bitim işlemi uygulanır. Rockfon, modern binalar ve yenileme projeleri için ve akıllı çözümler geliştirmektedir.

Alçı Levha Sistemleri

Akustik alçı levha, ses yankılanmasının azaltılmak istendiği yerlerde bölme duvar, giydirme duvar ve asma tavan yapımında kullanılan akustik alçı levhadır. Kare, dairesel ve dağınık dairesel delikli olmak üzere sekiz farklı yüzey seçeneği bulunmaktadır.

Taşyünü İçerikli Asma Tavan Sistemleri

360° doğrusal olmayan desenli yüzey orta seviyede ses emilimi ile odadan odaya ses iletimini azaltır orta seviye ses azaltım değeriyle genel ticari binalarda kullanıma uygundur ebatlama ve montajı kolaydır.

PVC Gergi Tavan Sistemleri

Sıra dışı yapısı ile ısıtılarak istenilen forma girebilen, çeşitli renk ve dokularda, özel alüminyum profillerine ısıtıp gerilerek uygulanan bir tekniğe sahiptir.

Hafif Ayna Film Tavan Sistemleri

Kendinden destekli alüminyum çerçeveli hafif ayna filmlerdir, Müşteri talebine göre, kare, dikdörtgen, üçgen, poligonal veya özel şekiller (yuvarlak) ugulanabilir.

PVC Panel Tavan Sistemleri

Bir çok renk ve desen seçeneğiyle asma tavanlara kattığı estetikle mekanı zenginleştirir. Havalandırma kanalları, sıhhi tesisatı ve elektrik donanımını gizler.

Asma Tavan Taşıyıcı Sistemler

Her bir asma tavan uygulamasının yapımında kullanılan taşıyıcı sistemler farklıdır ve asma tavan türüne göre taşıyıcı sistemler belirlenmektedir.

Fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.