Restaurant Akustik Ses Yalıtımı

Restaurant Akustik Ses Yalıtımı

Restaurant ses yalıtımı uygulamaları, insanların keyifle yemek yedikleri yerlerden olan restaurantlar da ses kirliliğinin yaşanmaması gerekir. Restaurantlar da müşterilerin bile kendi aralarında konuştukları seslerin birbirine karışması,iç seslerin kontrolünün sağlanması gerekmektedir. Sakinliğin ve huzurun sağlanabilmesi ,seslerin kontrol altına alınabilmesi için de restaurant ses yalıtım uygulamaları yapılması gerekmektedir.

Restaurant ses yalıtım uygulamalarımız ile ortamda bulunan eko,yankı ve ses karmaşası gibi problemlerinizden kurtulabilirsiniz. Böylelikle ağırlamış olduğunuz misafirleriniz mekanınızda daha konforlu ve daha kaliteli vakit geçirebilirler. Bu da restaurantınızın prestijini arttırır.

Restaurant akustik ses yalıtımı uygulamalarımız ile amaçladığımız; mutfak ve işletme yönetimine ait bölmelerden müşteriye açık olan bölgelere sesin karışmaması ve iç ses kontrolü sağlayarak dışarıdan gelen seslerin de engelenmesidir. Uygulamalarımız öncesinde ses yalıtım mühendislerimiz ve uygulama ekibimiz ile mekanınız da keşif yapıyor ve sorununuzu ,sorunun çözümünü için kullanmamız gereken malzemelerimizi belirliyor ve bir ses yalıtım planı çıkartıyoruz.Planımızı çıkartır iken mekanın bulunduğu çevre koşullarını,mekanın teknik özelliklerini ve ortamda ki sesin frekansını baz alıyoruz.

Restaurant Akustik Asma Tavan Kaplama Ses Yalıtımı
Restoran Akustik Tasarımı

Restaurant ses yalıtımında iki konuyu baz alarak malzeme seçimi yapılır. Ses geçişleri mi mevcut yoksa ortam içinde uğultu mu ? Eğer ses geçişlerinden şikayetçiyseniz işin izolasyon kısmında yüksek ses kesimine sahip yalıtım malzemeleri kullanmaktayız. Peki nedir bunlar ? Süngerpan, epdm ses bariyeri, bariyerli akustik sünger vb. Uğultu yankı gibi ses olaylarında çözüm olarak akustik ses yalıtım malzemeleri kullanmaktayız. Bunlarda akustik kaplama; kumaş kaplı panel, akustik yüzer tavan paneli, baffle, akustik sünger, basotect melamin sünger gibi hem mekan akustiğini arttıracak hemde ses probleminize çözüm sağlayacak malzemelerdir. Tüm malzemelerimizin kalite belgeleri mevcuttur.