Toplantı Odası Ses Yalıtımı

Toplantı salonu ses yalıtımı neden önemlidir ?

Toplantı odası ses yalıtım uygulaması, şirketlerin yüksek önem seviyesinde karar aldıkları, firmanın güvenliğini ve performansını değerlendirdiği ve belli konularda görüşme yaptıkları bu mekanlarda oluşabilecek gürültü ve uğultunun önüne geçmek için yapılır. Toplantı odasında kullanılıyorsa ses sistemi bu sistemin ortam içinde kötü ses kalitesine sahip olma ihtimali ve izolasyon yapılmamış ise diğer ortamlardan hassas bilgilerin duyulmasına neden olmamak için mutlaka dikkate alınması gereken bir noktadır.

Toplantı salonu ses yalıtım uygulamalarımızı gerçekleştirmek için profesyonel kadromuz ve kalitesi sertifika ile onaylanmış olan malzemelerimizi kullanmaktayız.Kullanmış olduğumuz ürünlerin tamamı ISO kalite belgesine sahiptir.

Toplantı odası ses yalıtım uygulamaları için kullanmakta olduğumuz farklı türde malzemelerimiz bulunmaktadır. Akustik panel kaplama, yüzer tavan paneli, kauçuk tabanlı akustik rulo ve karo halı, basotect melamin sünger, renkli akustik sünger, kumaş kaplı duvar paneli ve daha birçok akustiği sağlayan malzeme kullanabilir izolasyon için ise gerekli olan ses bariyeri ve süngerpanı ses geçişlerinin yaşandığı noktalarda kullanmaktayız.


Akustik Ses Yalıtımı
Toplantı Salonu Fiyatları

Toplantı salonu ses yalıtım uygulamaları yukarıda belirttiğimiz nedenlerden dolayı yüksek önem taşımaktadır. Bizler de toplantılarınız bölünmemesi, daha net ve verimli kararlar alınması için sizlere toplantı salonu ses yalıtım uygulamaları gerçekleştirmekteyiz.