Basstrap Sünger

Akustik Ses Düzenleme Süngeri

Basstrap sünger alçak ses frekanslarında etki gösterebilmesi için üretilen akustik sünger modelidir. Bass ses problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda sıklıkla bass küpü gibi diğer akustik ses düzenleme malzemeleri ile birlikte kullanılır.

  • Ebat : 30cm x 30cm x 60
  • Renk : Antrasist ( Flok Kaplama ve Sentetik Boya İle Yüzey İstenilen Renkte Elde Edilir.)
  • Ham madde : Poliüretan
  • Uygulama : Yapıştırma (Sıvı Solid Yapıştırıcı)

Basstrap bass seslerinde etkili olduğu için daha çok müzik sektöründe tercih edilir. Stüdyo odası, akustik vocal kabini, müzik odası, radyo odası, enstrüman odası, bateri odası, piyano odası, keman odası, gitar odası ses yalıtımı ve daha birçok alanda etki sağlar.

Basstrap sünger uygulaması yapabilmek için gerekli olan malzemeler sıvı solid akustik sünger yapıtırıcısı ve rulo fırça. Solid bazlı sıvı yapıştırıcısı kullanmadan önce yapışkanın kokusundan rahatsız olmamak adına maske takmanızı öneririz. Yapıştırıcıyı bir kaba döküp veya kendi tenekesinde rulo fırçaya çok fazla olmayacak şekilde bulayıp ardından bass küpünün uygulanılacağı alana sürüyorsuuz. İz bırakabileceğinden süngerin ebatının dışına çıkmamanızı öneririz. Bunun için lazer metre kullanabilirsiniz. Son olarak malzemeyi baskı uygulayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

Akustik Ses Yalıtımı
Akustik Ses Yalıtım Süngeri
Ses Kayıt Odası Ses Yalıtımı
Stüdyo Ses Yalıtım Süngeri

Akustik Malzemelerimizin Kalite Belgelerini ve Yanmazlık Test Raporlarını İnceleyebilirsiniz.