Bass Küpü

Akustik Ses Düzenleme Süngeri

Bass küpü alçak ses frekanslarında etki gösterebilmesi için üretilen akustik sünger modelidir. Bass ses problemlerini gidermede en iyi çözümlerden biri olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda sıklıkla basstrap gibi diğer akustik stüdyo ses düzenleme malzemeleri ile birlikte kullanılır.

  • Ebat : 30cm x 30cm
  • Renk : Antrasit ( Flok Kaplama ve Sentetik Boya İle Yüzey İstenilen Renkte Elde Edilir.)
  • Ham madde : Poliüretan
  • Uygulama : Yapıştırma (Sıvı Solid Yapıştırıcı)

Bass küpü bass seslerinde etkili olduğu için daha çok müzik sektöründe tercih edilir. Stüdyo odası, akustik vocal kabini, müzik odası, radyo odası, enstrüman odası, bateri odası, piyano odası, keman odası, gitar odası ses yalıtımı ve daha birçok alanda etki sağlar.

Bass küpü uygulaması yapabilmek için gerekli olan malzemeler sıvı solid akustik sünger yapıtırıcısı ve rulo fırça. Solid bazlı sıvı yapıştırıcısı kullanmadan önce yapışkanın kokusundan rahatsız olmamak adına maske takmanızı öneririz. Yapıştırıcıyı bir kaba döküp veya kendi tenekesinde rulo fırçaya çok fazla olmayacak şekilde bulayıp ardından bass küpünün uygulanılacağı alana sürüyorsuuz. İz bırakabileceğinden süngerin ebatının dışına çıkmamanızı öneririz. Bunun için lazer metre kullanabilirsiniz. Son olarak malzemeyi baskı uygulayarak işlemi tamamlayabilirsiniz.

bass küpü fiyatları
bass sönümleme

Akustik Malzemelerimizin Kalite Belgelerini ve Yanmazlık Test Raporlarını İnceleyebilirsiniz.