Elastomerik Yalıtım Levhaları

Elastomerik Kauçuk Süngerler

Elastomerik kauçuk köpüğü darbe emici, nem önleyici, ısı yalıtım amaçlı kullanılan bir malzemedir. Son derece esnek, kapalı gözenekleri ile kaliteli ısı ve ses yalıtım sunduğu için her türlü tesisat sisteminde, havalandırma kanallarında ve bunun gibi dayanıklılığa ihtiyaç duyulan alanlarda kullanılarak başarılı sonuçlar elde edilir. Endüstrinin çok fazla alanında kullanılabilir.

Elastomerik Kauçuk Köpüğü ModelleriElastomerik Kauçuk Sünger

Isı yalıtım levhaları, hem çeşitli kalınlıklarda hem de dikdörtgen kesitli havalandırma kanallarının flanşları arasındaki mesafelere göre 100 ve 120 cm genişliğinde 7 farklı kalınlık aralığında üretilir.

Alüminyum Folyolu Kauçuk Sünger

Yüksek kalitede alüminyum ve polyester laminasyonlu yüzeyi UV ışınları ve dış etkenlere karşı mukavemet sağlar. 100 cm ve 120 cm levha genişliğinde, 7 farklı kalınlık aralığında üretilmektedir.

Kendinden Yapışkanlı Kauçuk Sünger

Yüksek mukavemetli takviyeli kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde işçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Yapışkan özelliği sayesinde sızdırmazlığa katkıda bulunur ve işçilik hatalarını azaltır.

Folyolu ve Yapışkanlı Kauçuk Sünger

Mukavemetli kendinden yapışkanlı özelliği sayesinde işçilik ve zamandan tasarruf sağlar. Yüksek kalitede alüminyum ve polyester laminasyonlu yüzeyi sayesinde mukavemet sağlar.

Fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.