Ev Sinema Odası Ses Yalıtımı

Ev Sinema Odası Ses Yalıtımı Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Ev sinema odası ses yalıtımı ses sistemlerinin çıkarmış olduğu ses dalgalarının ortam içerisinde dengeli olması ve farklı bir ortama geçen seslerin engellenmesi amaçlanarak yapılır. Bunun için ses geçiş noktalarına dikkat edilmelidir.Profesyonel ekibimiz ilk önce alanın keşifini yaparak ortaya bir proje çıkarmaktadır. Tavan, zemin ve yan duvarlarda sesi kesecek yalıtım malzemeleri kullanılmalıdır. Daha sonrasında sesin dağılımını alanın hacmine uygun yayacak akustik ürünler tercih edilip tasarım dikkate alınarak dizayn oluşturulur.

Anahtar Teslim Hizmeti

Bir Odanızı Sinema Odasına Çevirirken Dikkat Ettiğimiz Detaylar

En iyi ev Sinema Odası Projeksiyonu Ses Sistemi

Projeksiyon Cihazı Ses Sistemi

Bütçenize uygun en kaliteli projeksiyon cihazları ile yüksek kalitede film izleme fırsatı. Ses sistemlerinide biz temin edip gerekli montaj işlerini yapmaktayız.

Ev Sinema Odası Elektrik Tesisatı

Elektrik Tesisatı

Priz yerleri oluşturma, led aydınlatma, projeksiyon bağlama, ses sistemini kurma gibi tüm elektrik tesisatı işlerinide biz üstlenmekteyiz.

Sinema Odası Ses Yalıtımı Koltukları

Kalite Belgeli Akustik Malzemeler

Duvar, tavan, zemin ve kapı olmak üzere farklı ses geçiş noktalarına ses geçirmeyecek yalıtım malzemeleri uygulamaktayız. Bununla beraber isteğe uygun tasarım sağlamak için özel çizilmiş proje üzerinden giderek koltuk, halı, masa, panel ve diğer dekorasyon malzemeleri uygulanır.

Sessiz Oda Yapımı

Kusursuz Sonuç !

Ortamdaki ses ile kimseyi rahatsız etmeden ve kimseninde sizi rahatsız etmesine izin vermeden konforlu bir biçimde film izleyecebileceğiniz sinema odanız artık hazır. Bundan sonra yapmanız gereken dilediğiniz saat ve günde istediğiniz şekilde filminizi izlemek.

Tasarım

Kendi zevkinize uygun tasarlanmış sinema odasında keyifle filminizi izleyin diye geniş ürün yelpazemizdeki dekoratif malzemeler ile odanızı kaplıyoruz. Üstelik anahtar teslim uygulamalarında sinema koltukları gibi aksesuarları sizin görüşünüze de sunarak dizayn ediyoruz.

01
  • Koltuk
  • Akustik Yalıtım Malzemeleri
  • Sinema Perdesi
Akustik Panel Kaplama
Ses İzolasyonu

Konfor

Sinema izlerken en çok şikayet edilen konular şüphesiz etrafınızda bulunan kahkahası veya konuşması ile dikkatinizi bozan insanlar. Kendi evinizde sinema odası kurdurarak kimseyi rahatsız etmeden ve kimseninde sizi rahatsız etmesine izin vermeden dilediğiniz gibi filminizi izleme fırsatı sunuyoruz.

02
  • Sessizlik
  • Huzur

Teknoloji

Yıllar geçtikte teknoloji devri dahada ileriye gitmekte ve devamlı bir yenilikle karşı karşıya kalmaktayız. Bu yenilikleri sizede göstermek ve yaşatmak için sanki filme aitmişssiniz gibi görüntü kalitesi sunuyor ve ses sistemi ile kusursuz bir ortam oluşturuyoruz.

03
  • Gerçek Görüntü
  • En İyi Ses Kalitesi
Akustik Sünger Kaplama
Ev Sinema Odası Projeksiyonu

Fiyatlandırma

Ev sinema odası maliyeti alanın hacmine, kullanılan malzemelere ve yapılan işçiliğe göre özel olarak belirlenmektedir. Eğer kaliteli ve uzun ömürlü bir yalıtım istiyorsanız sinema odanız için ayırdığınız ücreti yüksek tutmalısınız.

04
  • Alanın Hacmi
  • Kullanılan Malzemeler
  • İşçilik

Yalıtımı kendiniz mi yapmak istiyorsunuz ?

Butona tıklayarak bir çok yalıtım malzemesini inceleyebilirsiniz !

Ev sinema odası tasarımında dikkat edilmesi gereken bir çok nokta olduğu için onlara özel malzemeler tercih edilmeli. Duvar ve tavanda kullanabileceğiniz akustik sünger ve panel çeşitlerinin fazla olması sayesinde doğru malzeme kullanımını fazlasıyla mümkün hale getirmekteyiz. Sadece tavan ve duvar ses yalıtımı uygulamasıyla kalmayız taban zemin ses yalıtımı uygulamaları içinde malzeme çeşitlerimiz mevcut.

Akustik Ses Yalıtım Malzemeleri
Özel Tasarım Ev Sinema Odası

Fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.