Karo Halı

Kauçuk Tabanlı Akustik Halı

Karo halı parke üstüne veya betona kolaylıkla uygulanabilen zemin ses yalıtım malzemesidir. Alt kata giden titreşimli sesleri (darbe ve ayak sesi) engellemek için kullanılır. Akustik karo halılar sadece ses yalıtımı sağlamakla kalmaz, uygulandığı mekanda akustik tasarım elde edilir. Tamamen fabrikasyon ortamda üretilir. Suya dayanıklıdır. Kahve veya başka kirli gösteren malzeme ile temas ettiğinde istenildiği zaman kolaylıkla çıkarılır yıkanır ve ardından yerine yapıştırılır. Bu işlemi halı yıkama makinesi ilede kolaylıkla yapabilirsiniz. Yapısı gereği üzerinde tekerlekli sandalyeyle kolaylıkla hareket edilebilir herhangi bir takılma söz konusu olmaz.

  • Ebat : 50cm X 50cm
  • Kalınlık : 8 mm
  • Renk : Siyah - Gri - Mavi - Kırmızı - Kahverengi
  • Uygulama : Yapıştırma (Sıvı Solid Yapıştırıcı)

Darbe ve ayak sesinin önüne geçerken hacim akustiği sağlamaya yardımcı olan karo halı ofis, çağrı merkezi, ev, sinema odası, bateri odası, akustik kabin gibi birçok ortamda kullanılabilir özelliktedir. Karo halı fiyatları metraja göre değişmektedir. Farklı renk seçenekleri sayesinde ortamda göz yormayan aksine mekanı daha canlı gösteren bir hal almaktadır. Darbelere karşı son derece dayanıklı olduğu için uzun ömürlü kullanım sağlayabilirsiniz. Küf tutmaz ve nem yapmaz özellikte olduğu için sağlık sorunu teşkil etmez.

Karo halı zemin ses yalıtımı uygulaması yaparken dikkat edilmesi gereken husus kenar boşluğu olmaması. Ebatı sayesinde istenilen modelde uygulanabilir bu halıları uygularken zemine solid sıvı yapıştırıcı sürüyor ardından boşluk kalmayacak şekilde uyguluyoruz. Kenar fazlalıklarını maket bıçağı ile kesebilirsiniz.

Ofis Karo Halı
Zemin Akustik Ses Yalıtımı
Ofis Halısı
Karo Halı İstanbul
Karo Halı
Karo Halı Fiyatları
Akustik Karo Halı
Akustik Mimarlık

Akustik Malzemelerimizin Kalite Belgelerini ve Yanmazlık Test Raporlarını İnceleyebilirsiniz.