Bariyerli Akustik Sünger

Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri

Bariyerli akustik sünger, uluslararası standartlara üretilen ve kullanım alanlarında ses akustiğini en iyi şekilde sağlayan malzemelerden biridir. Yanmazlığın önemli olduğu alanlarda kullanılan ve uzun ömürlü yapıya sahip olan akustik sünger, BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahiptir.

  • Ebat : 100cm X 100cm ile 100cm x 200cm
  • Kalınlık : 22mm ile 105 mm arası yapılabilir
  • Bariyer Kalınlıkları : 1,7mm ile 5,5mm arası üretilir
  • Sünger yoğunluğu : 50-70 ve 90DNS arası
  • Yanmazlık : Mevcut
  • Uygulama : Yapıştırma (Sıvı Solid Yapıştırıcı)

Bariyerli Yanmaz Akustik Süngerler

Büyüyen şehirlerde artan kalabalık ve buna bağlı olarak kullanılan teknolojik cihazlar, rahatsız edici gürültülerin artmasını etkilemektedir. Konutlarda, iş yerlerinde, ofislerde, kafeteryalarda ve daha aklınıza gelebilecek her yerde insanların rahat edebilmesi için ses yalıtımı ve akustik düzenlemenin yapılması gerekmektedir. Bariyerli akustik sünger, tüm bu saydığımız alanlardan çok daha fazlasında kullanılabilen ve kullanımı ile ses akustiği sağlayan bir malzemedir.

Firend; yanmazlıkta BS476:class 0 ve Unı 9175:2008 M1 sertifikalarına sahip olan bariyerli akustik sünger, kullanıldığı alanlarda çok uzun süre sağlıklı kalmayı başaran bir malzemedir. Özelliklerinin geniş olmasının yanında sağladığı etkili gücü ile ses akustiği düzenlemesinde beklentilerin ötesinde sonuçlar sunmaktadır. Birçok alanda kullanıma uygun olan bariyerli akustik sünger, firmamızın uzmanlık alanında olduğu için uygulamada kullandığımız tekniklerle birleştirilerek çok daha iyi sonuçların sunması sağlar.

Bariyerli Ses İzolasyon Süngeri
Bariyerli Ses Yalıtım Süngeri
Pvc Bariyerli Sünger
Epdm Bariyerli Sünger

Ses Yalıtım Süngeri

Deneyim, uzmanlık ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla beklediğinizden çok daha fazlasını sizlere sunduğumuz firmamızda malzeme satışı ve uygulama hizmetleri sunulmaktadır. Bariyerli akustik sünger uygulamalarında kullandığımız teknikler sayesinde en iyi şekilde ses yalıtımı ve akustik düzenlemesi sağlanmaktadır. Uygun fiyat ve kolay ödeme seçenekleriyle hizmet almak için iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Akustik Malzemelerimizin Kalite Belgelerini ve Yanmazlık Test Raporlarını İnceleyebilirsiniz.