Cafe Akustik Ses Yalıtımı

Cafe akustik ses yalıtımı neden önemli ?

Cafe akustik ses yalıtım uygulamaları sosyal alanlardan biri olan ve oldukça fazla kişinin bulunduğu cafelerde kişilerin ses yoğunluğunun oluşturmuş olduğu olumsuz etkilerden asgari düzeyde etkilenmesi için yapılan bir çalışmalardır. Cafelerinde yapmış olduğumuz akustik ses yalıtım uygulamalarımız sayesinde müşterileriniz cafenizde keyifli vakit geçirebilecekler.

Cafe ses yalıtımı için kullanmış olduğumuz malzemelerimiz ile cafeleriniz de hem ortam akustiğini sağlayabilir, rahatsız edici seslerden eko ve yankılardan kurtulabilirsiniz.
Ses yalıtım uygulamalarımızda profesyonel kadromuz ile sorunlarınıza uygun çözümler üretmekteyiz. Ses yalıtım firmamızda fiyatlar beklediğinizin altında ses yalıtım uygulamalarımız sonucunda elde ettiğimiz verim ise beklediğiniz kaliteden daha yüksek seviyededir.

Cafe ses yalıtım hacim akustiği için kullanmış olduğumuz malzemelerin başlıcaları ; akustif baffle, yüzer tavan paneli, akustik kaplama kumaş kaplı duvar paneli, basotect akustik sünger ve daha bir çok özellik ve çeşitleri bulunan ses yalıtım malzemelerimizdir.
Teknik ekibimizin detaylı incelemeleri sonucunda doğru yalıtım malzemeleri seçilip, tedariği sağlanarak cafelerinizin duvar ve tavanlarına uygulamalar yapabilmekteyiz.Ses değerleri detaylı hesaplanması sonucunda kullanılan malzemenin kaç cm kalınlıkta olması gerektiği, sünger ile birlikte cafe ses yalıtım uygulamasından daha fazla verim elde edilebilmesi için hangi malzemeler ile birlikte kullanılması gerektiğini belirtmekteyiz.


Konferans Salonu Tasarım İlkeleri
Konferans Salonu Tasarım

Cafe ses yalıtım uygulamalarından daha fazla verim alınabilmesi için önemli olan özelliklerden birinin de cafenin bulunduğu çevre koşulları olduğunu düşünmekteyiz. Bu nedenle cafe ses yalıtım uygulaması için planlama yapılırken mühendislerimiz cafenin bulunduğu ortamın dış çevre koşullarını da dikkatte almaktadır. Ses yalıtım firması olarak yaptığımız uygulamada kullanmış olduğumuz ürünlerin üstün kalite ve uygun fiyat niteliklerine sahip olduğun u belirtmek isteriz.Ürünlerimiz sertifika onaylı olup 0 class yanmazlık özelliklerindedir.