Akustik Ofis Kabinleri

Telefon Toplantı Çalışma Kabini

Akustik Ofis Kabinleri dışarıdan gelen sesleri keser bu sayede kabin içerisinde görüşmelerinizi dikkatiniz dağılmadan gerçekleştirebilir ve kabin içerisindeki sesinizin dışarıya çıkmasını engelleyerek görüşmenizin gizli kalmasını sağlayarak sizlere daha güvenilir, dış mekandan izole olmuş bir ortam sunar.

Akustik Ofis Kabinleri, mekanı rengarenk zevkinize özel tasarlanmakta olup, şık ve dekoratif tasarımı ile ofislerinizde daha çok sakinliği isteyeceğiniz yenilikçi ürünlerdendir. İçerisinden kullanılan aksesuar ve elektronik aksamlar tamamen size özel üretilmektedir.

Akustik Ofis Kabini Modelleri

Akustik Telefon Kabini

Modern işyerleri, görevlerini yerine getiren insanların ihtiyaçlarına uyarlar. Giderek daha fazla çalışan, onların barış içinde çalışmasına ve daha etkili olabilmelerine olanak sağlayacak akustik çözümler bulma arzusunu ifade etmektedir. Çalışanların telefon görüşmeleri ve video konferanslar için özel bölgeler bulmak ve düzenlemek için açık ofis ihtiyaçları. Ve en iyi çözümler, tüm ofisi yeniden düzenlemek için çok fazla ödemenize gerek kalmadan rahatlığı sağlamanıza izin veren çözümlerdir.Akustik Toplantı Odası Kabini

Akustik Toplantı Modülleri, daha resmi toplantılar düzenlemek, sessiz çalışmak ve bir ekip ile bir proje üzerinde iş birliği yapmak için çekici sessiz alanlardır. Akustik toplantı modülü açık ofislerde yapılacak olan önemli görüşmelere etraftan gelen sesleri dahil etmemek ve ofisin akustiğini attırmak amacıyla üretilen kabinleridir. Akustik toplantı modülü renkleri ve şekilleri geçerli bir modüler ve esnek çalışma alanı çözümüdür.


Ofis Çalışma Kabini

Akustik çalışma masası kabini çalışanların daha rahat kendisine ait bir ortamda çalıştığını hissettirmesi açısından önemlidir. Yoğun iş temposu ve özellikle bu durum açık ofisler için daha etkilidir ki ses kalabalığını arttırır. Bundan dolayı masaları bir kabin içerisine almak gayet mantıklıdır. Gürültüyü kontrol etmek için gizlilik nedenlerinden dolayı keçe veya polyester elyaf gibi açık hücreli ses yalıtımlı malzemelerinden yapılmış akustik toplantı modüllerini öneriyoruz.


Kabin Özellikleri

  • Akustik Çalışma Kabini İç ve Dış Ölçü : İsteğe göre ebatlar değişmektedir.
  • Akustik Çalışma Kabini Kullanım Alanları : Ev, ofis, işyeri ve call center, ihtiyaç duyulan hemen hemen her alanda kullanılır.
  • Akustik Çalışma Kabini Detay : Ses yalıtım ürünleri ve akustik malzemelerle gerekli sessiz ortam oluşturulmaktadır.
  • Akustik Çalışma Kabini İçerik : Kullanılan materyaller, ses kesici ve akustik özelliklerdedir.
  • Akustik Çalışma Kabini Aksesuarları : Masa, koltuk, sehpa veya diğer aksesuarlar isteğe bağlı olarak opsiyon olarak üretilmektedir.Ofis Akustiği Kabini Uygulama Görselleri


akustik çalışma kabinleri
ofis telefon kabini fiyatları
akustik ofis kabini fiyatları

ofis telefon görüşme kabini
sessiz çalışma kabinleri
akustik çalışma masası kabini

akustik ofis kabini Fiyatları
akustik telefon kabini modelleri

Fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.