Rockfon Kayayünü Asma Tavan Blanka

Akustik ve Dekoratif Asma Tavan Sistemleri

Rockfon Rockfon Kayayünü Asma Tavan Blanka

Genel Tanım
ROCKFON Blanka derin bir matlığı vardır, pürüzsüz, Beyaz yüzey yüksek ışık yansıtma ve ışık yayılımı sağlar, enerji tasarrufuna ve aydınlık ve konforlu bir iç ortam oluşmasına katkıda bulunur. Yüzey farklılığının olmaması montaj süresini kısaltır. Anti statik yüzey toza karşı dayanıklıdır. Geliştirilmiş yüzey dayanıklılığı, ROCKFON Blanka'yı kire ve günlük aşınma ve yıpranmaya karşı daha dayanıklı hale getirir, bu da ürünün ömrünü uzatır.

Darbe Dayanımı
Sınıf 3A (Sabitleme klipsi)
ROCKFON Blanka'nın Z veya M kenarlı bağlantı klipsi ile monte edilmiş çarpma direnci EN13964 - Ek D'ye göre test edilmiş ve Sınıf 3A olarak onaylanmıştır.

Yangın Performansı
A1

Akustik
Ses absorpsiyon bilgileri ISO 354 normlarina göre ölçülmüstür. Ses Akustigi özellikleri alpha p, alpha w ve ISO Class ISO 11654’e göredir. Noise Reduction Coefficient (NRC) (Gürültü Seviyesini Indirme Katsayisi) ASTM C423 ‘e göre ölçülmüstür.

Demontaj
Rockfon A ve E Kenar Paneller demonte edilebilir.

Işık Yansıtması
% 87 ışık geri kazanımı, % 99 ışık kullanımı

Temizleme
Yüzey vakumlu yumusak bir firça ile yilda 52 defa temizlenebilir.

Hijyen
Kayayünü inorganik bir malzemedir. Inorganik yapisindan dolayi Mantar ve bakteriler içerisinde yasayamaz. Bu sebeple de mantar ve bakterilerin sebep olacagi çürümelere maruz kalmaz. Bu sayede daha temiz ve saglikli iç mekanlar saglar.

Nem Direnci ve Yapısal Dayanım
Rockfon Paneller 100% nem direncine sahiptir. Bu yüzden ora tamdaki nemin Rockfon paneller üzerinde hiçbir etkisi yoktur. Paneller 0 ve 40 derece sicakliklar arasinda montaji yapilabilir. Iklimlendirme gerektirmez. Rockfon Paneller arasira isitilan yada isitilmayan odalarda dahi üstün özelliklerini korur. Bununla birlikte en iyi uygulama yogunlasma risklerini önlemek için önlemlerin alinmasidir.Rockfon panelleri agirlikli olarak BS EN 13964 normlarina class 1/C/0N olarak siniflandirilmistir.Bununla birlikte bazi paneller class 2/C/0N’ dir.

Yüzey
Süper beyaz yüzey L değeri: 94.5
Derin mat yüzey, kritik yan ışıkta mükemmel
Parlaklık: 85 ° açıda% 0,8

Taşıma ve Depolama
Rockfon paneller hafiftir ve kolayca islenebilir. Kendi yapisal dayanim özelliklerinden dolayi özel bir tasima yada depolama gerektirmez. Rockfon Paneller; hafif yapisindan dolayi nakliye maliyetlerinizi azaltirken kurumla sirasinda da hafif olmasi nedeniyle daha hizli kurulum yapmanizi saglar. Bu da dogal olarak zaman ve maliyet avantaji saglamaktadir.

Detaylar

Rockfon Rockfon Kayayünü Asma Tavan Blanka
Rockfon Kayayünü Asma Tavan Blanka

Fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.