Akustik Vokal Ses Kayıt Kabini

Ses Geçirmez Yalıtımlı Akustik Kabinler

Akustik vokal ses kayıt kabini Basic versiyonu ihtiyacınız olan her şeyle birlikte sağlanır ve kullanıma hazırdır. Bu modeli kısa sürede teslim edebiliriz, ancak isterseniz stüdyo ses kayıt kabinizize bazı opsiyonlar ekleyerek özelleştirebilirsiniz: pencere sayısı, akustik kaplama malzemeleri, ışıklandırma, yüzer döşeme ve seçeneklerle ilgili sayfada açıklanan diğer öğeler .

Akustik Kabin Özellikleri

Ses yalıtımlı kabinlerimizin dış görüntüsü farklı renk ve desende özelleştirilebilir. Beyaz, siyah, yeşil, mavi, tahta veya klasik olarak bilinen modellerden yapılabilir.

Bütün bu malzemeler çerçeveye uyan oksitlenmiş alüminyum ile kaplanmıştır.

Estetik performans, standın değerini yüksek tuttuğu ve gelecekteki varsayımsal bir satış durumunda daha çekici kıldığı için dikkate alınması gereken unsurlardan biridir.

Son olarak, kurulumla birlikte anahtar teslimi veya kendi kendine kurulumla basit bir teslimat seçmenin mümkün olduğunu lütfen unutmayın


Akustik Kabin Dış Kaplama Çeşitleri


siyah akustik kabin
kahverengi ahşap akustik kabin
bej ahşap akustik kabin
açık kahverengi ahşap akustik kabin
mermer desen akustik kabin
beyaz akustik kabin

Akustik Kabin Modelleri


akustik vokal ses kayıt kabini fiyatları

Dış boyut (cm): 132 x 107 - Yükseklik cm 242;

Küçük modellerden biri olan bu, küçük boyutlu müzik aletleri kullananlar veya şarkı söylemek için bir kabine ( vokal kabini ) ihtiyaç duyanlar için uygun ses geçirmez bir kabin .

akustik stüdyo kabini fiyatları

Dış boyut (cm): 132 x 132 - Yükseklik cm 242;

Vokal kabini olarak da çok kullanışlıdır ve susturulmuş kablo geçişi sayesinde temiz ve dengeli bir akustik ile harika kayıtlar elde etmek için ses geçirmez kabinin içini bağlamak mümkün.

akustik müzik kabini

Dış boyut (cm): 210 x 107 - Yükseklik cm 242;

Flüt, klarnet, saksafon ve gitar gibi küçük ebatlı müzik aletlerinin çalışma kabini olarak kullanılabileceği gibi tulum veya çello gibi orta büyüklükteki müzik aletleri için de kullanılabilir.

akustik müzik kabini

Dış boyut (cm): 210 x 132 - Yükseklik cm 242;

Kompakt ama rahat olan bu dikdörtgen müzik kabini , bu kabin bir daireye kolayca kurulabildiğinden, günde birçok saat çalışan ve evde ders çalışmak isteyenler için çok kullanışlıdır.

stüdyo Kabini

Dış boyut (cm): 260 x 132 - Yükseklik cm 242;

Bu dikdörtgen müzik kabini , viyolonsel, fagot, kontrfagot ve trombon gibi orta boy müzik aletleri için çalışma kabini veya aynı anda iki müzisyeni misafir etmek için çok kullanışlıdır .

stüdyo kabin fiyatları

Dış boyut (cm): 210 x 210 - Yükseklik cm 242;

Bu dikdörtgen prova standı , bir veya iki enstrümana uygun, orta ve büyük boy müzik aletlerinin büyük bir kısmı için çalışma standı olarak çok kullanışlıdır . Vokal kabini olarak da kullanışlıdır .

müzik seti kabini fiyatları

Dış boyut (cm): 260 x 210 - Yükseklik cm 242;

Çekim ve kayıt için bir yön paneli barındıracak kadar büyüktür ve yüzer bir zemin ekleyerek, davullar ve elektronik piyano için mükemmeldir ve kulaklık olmadan çalmanıza olanak tanır. Bir piyanonuz veya akustik davulunuz varsa önerebiliriz.

akustik müzik seti kabin modelleri

Dış boyut (cm): 314 x 210 - Yükseklik cm 242;

Bu ses geçirmez kabin , birisinin oturma pozisyonundan oynaması durumunda bile, bazı dizeleri misafir etmek için yeterli bir boyuta sahiptir. Daha fazla enstrümana uygun , her tür ve büyüklükteki müzik aletleri için çalışma standı olarak çok kullanışlıdır

akustik müzik seti kabini

Dış boyut (cm): 314 x 314 - Yükseklik cm 242;

Çekim ve kayıt için bir yön paneli yerleştirmek için yeterince geniştir ve yüzer bir zemin ekleyerek , davullar ve elektronik piyano için mükemmeldir ve kulaklıksız çalmanıza olanak tanır.

Fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.