Pvc Kauçuk Ses Yalıtım Bariyeri

Pvc kauçuk ses yalıtım bariyeri genel kalibresi, 2 mm - 2,3 mm (4 kg/m²) , 3 mm - 3,2 mm (5 kg/m²) , 4 mm - 4,2 mm (8 kg/m²) 5 mm (10 kg/m²) kalınlıktadır. ( m² birim ağırlık / yoğunluklar takribidir. ). Heavy layer, ağır kurşun muadili epdm esaslı ses yalıtımı bariyerleri her türlü ses izolasyonu ve yalıtımı detaylarında kullanılmaktadır. Akustik projelerinde ses geçiş kaybı için kullanılmaktadır.

  • Ebat : 100cm x 10mt
  • Kalınlık ve Ağırlık : 2 mm - 2,3 mm (4 kg/m²) , 3 mm - 3,2 mm (5 kg/m²) , 4 mm - 4,2 mm (8 kg/m²) 5 mm (10 kg/m²)
  • Shore Değeri : 85 - 100 arası değerdedir, özel isteğe bağlı farklı yumuşaklıkta üretilebilir.
  • Opsiyonlar : Farklı akustik süngerler ile laminasyon edilebilmektedir. 5 mm veya 10 mm arası özel kalınlıkta ve yoğunlukta üretilir.

Pvc Kauçuk Bariyer

Akustik pvc bariyer olan kauçuk bariyer tam anlamıyla gerçek bir pvc ses yalıtım bariyerleri olarak teknik data ve verilere sahiptir. Tavan, duvar ve zemin yalıtımlarında akustik ve termal oda yapımında kullanılmaktadır. Ses yalıtım membranları doğal epdm esaslı kauçuktan üretilen pvc ses bariyeridir. Akustik bariyer sınıfında olan ses izolasyon membranları en etkili ses izolasyonu sağlayan ses kesici bariyerlerdir.

Tavan, duvar ve zeminlerde uygulanabilir ses bariyerleri ağır bir malzemedir yapıştırıcı ve dübelleme olarak yapılmalıdır. Pvc ses bariyeri, ses yalıtım pvc membranları ağır kauçuk ses bariyerleri ile ilgili detaylı bilgiler ve fiyatlandırma için iletişime geçiniz.

ağır ses yalıtım bariyeri
pvc bariyer
pvc ses izolasyon bariyeri
pvc ses yalıtım şiltesi

Akustik Malzemelerimizin Kalite Belgelerini ve Yanmazlık Test Raporlarını İnceleyebilirsiniz.