Ses Yalıtım Bariyerleri

Epdm Tecsound Pvc Ağır Katman Bariyerler

Ses yalıtım bariyerleri, yoğunluğu yüksek ürünlerdir. Gürültü ister bir kompresör muhafazasından, ister gürültülü bir hava kanalından, bir drenaj borusundan veya büyükbabanın çok yüksek bir çentik sesi çıkaran TV'sinden geliyor olsun, kolay takılan ses geçirmez bariyerler, alanınıza huzur ve sessizlik kazandırmaya yardımcı olabilir.

Ses geçirmez bariyerler, ses enerjisini ve titreşimi engellemek, söndürmek ve saptırmak için beraberinde kompozit vinil, köpük veya fiberglas katmanları kullanır. Genellikle esnektirler ve boruların etrafına, alçıpanın üstüne ve tekne kabinleri ve araç gövdeleri gibi geleneksel olmayan alanların içine monte edilmesini inanılmaz derecede kolaylaştıran yapıya sahiptir.

Konuşma, televizyon veya stereo ses gibi yaygın gürültülerin alanlara girip çıkmasını önlemek için bir ses yalıtımı malzemesi arıyorsanız, ses bariyerleri en popüler giriş seviyesi seçeneklerimizden biridir. Ses bariyerlerimiz, yalnızca sessizleştirilmesi gereken kısa süreli bir gürültü ise veya gerçekten kurulum gerektirmeyen bir çözüm arıyorsanız harika bir seçenektir.

Ses Yalıtım Bariyerleri Nelerdir ?Tecsound Bariyer

TECSOUND®, kalınlığı artırmadan farklı yapı elemanlarında iyi seviyede ses yalıtımı sağlayan viskoelastik, yüksek yoğunluklu polimer esaslı ve oldukça uyarlanabilir bir membrandır.

Epdm Ses Bariyeri

Ağır epdm ses kesici bariyer yüksek yoğunluğa sahip duvar, tavan, zemin,kapı ve kabin ses yalıtımı gibi birçok uygulamada kullanılan ses yalıtım malzemesidir.

Pvc Kauçuk Ses Bariyeri

Sıklıkla 3 mm kullanılan pvc ses bariyeri duvar, tavan, zemin izolasyonunda kullanılır. Yalıtım malzemeleri 2 duvar arasında 3 katmanlı sistem olarak uygulanabilir.

Keçeli Pvc Kauçuk Ses Bariyeri

Bir tarafı yada iki yüzü akustik astar keçe bulunan epdm esaslı ağır kauçuk ses yalıtım membranları kolay yapışma ve montaj imkanı sağlar.

Fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.