Radyo Odası Ses Yalıtımı

Radyo Odası Ses Yalıtımı Neden Yapılmalı ?

Radyo odası ses yalıtımı, yapılan radyo yayınlarının kaliteli olması için gerçekleştirilir.Tavan, ortak duvar ve zemin bileşenlerinin dış ortamlara ses iletmemesi için gerekli malzemeleri kullanarak gerçekleştirdiğimiz ses yalıtım uygulamalarımız ile sorunlarınıza daha kalıcı çözümler üretmekte ve sizlere daha konforlu alanlar bırakmaktayız.

Radyo odası ses yalıtımı uygulamalarında kullanmış olduğumuz malzemelerimizin başında akustik süngerler ve akustik paneller gelmektedir. Uygulama öncesi ekibimiz ve mühendislerimiz ile yapmış olduğumuz keşiflerde kullanılacak malzemeleri belirliyor ve uygulamalarımızı bu malzemeler ile yapıyoruz.

Radyo Sohbet Odası Ses Yalıtımı
Akustik Mimarlık

Radyo Odası Ses Yalıtımı uygulamalarımız da kullanmış olduğumuz malzemelerimiz sağlığınızı tehdit etmeyecek özellikte olup kolay uygulanabilir ürünlerdir. Yapmış olduğumuz hacim akustiği uygulamasının ardından sonuç olarak ses karmaşasını önlüyor, eko, yankı, çınlama gibi problemleri %90’a varan oranda gideriyoruz. Ortamda akustik tasarım elde etmek isterseniz renkli dekorarif ses yalıtım malzemelerimi tercih edebilirisiniz. Böylelikle mekanlarınızı kendi zevkinize uygun dizayn etme fırsatını buluyorsunuz.

Radyo ses yalıtımı ile sizleri sürekli ve yoğun şiddette oluşan gürültüden kurtarmakta ve sağlığına olumlu katkı yapmaktayız.Çünkü; sürekli bir şekilde gürültüye maruz kalan kişiler de kalıcı duyma kaybı, stres, korku vb.durumların görüldüğünün bilincindeyiz. Yapmış olduğumuz uygulamalarımız ile performansınızı artırıyor ve işinizden daha fazla verim elde etmenizi sağlıyoruz.