Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji Odası Ses Yalıtımı

Reji odası ses yalıtımı ,reji odalarınız da profesyonel çalışma alanları oluşturmak için yapmaktayız. Çünkü; televizyon stüdyolarınız da en önemli ünite reji odalarınızdır.
Reji odası ses yalıtım uygulamalarımızı istediğiniz oranda ses kesecek malzemelerimiz ile sağlamaktayız. Kullandığımız malzemelerimizi sorununuzun çözümüne uygun kalınlık ve yoğunluğa göre seçmekteyiz. Ses yansıması, eko ve yankı gibi problemlerin önlenmesine yönelik, ortamda dekoratif bir görüntü elde etmek adına kumaş kaplı panellerimizi tercih edebilirisiniz.

Reji odaları, pek çok kişinin bulunduğu ve farklı uzmanlık alanları ile görev aldığı dalardan biridir. Rahat ve etkin bir çalışma performansı için reji odası ses yalıtım uygulamaları yapılması gerekmektedir. Reji odası ses yalıtım uygulamalarımız da teknik ekibimiz ile ses çıkış noktasını veya ses yankı noktalarını tespit ederek uygun akustik ses yalıtım malzemelerimiz ile reji odası ses yalıtım uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Reji odası için yapılan ses yalıtım uygulamalarımız da ,gereken ses yalıtım malzemelerimizi reji odasında ölçülen frekanslara göre seçmekteyiz.Yüksek ses frekansları için için bariyerli akustik ve ses yalıtım süngerlerini seçerken diğer ses frekansları için ;akustik süngerler, epdm bariyerli süngerler,akustik melamin süngerler,kauçuk tabanlı akustik halı ve kadife kumaşlı tekno touch kullanmaktayız.

Restaurant Akustik Asma Tavan Kaplama Ses Yalıtımı
Restoran Akustik Tasarımı

Reji odası ses yalıtımı uygulamalarında kullanmış olduğumuz malzemelerimizi dilerseniz firmamızdan temin edebilir eğer bu konuda bilgi sahibi iseniz kendi uygulamalarınızı da gerçekleştirebilirsiniz.Reji odası ses yalıtım uygulamaları oldukça basittir.Yapmanız gereken sünger yapıştırıcı ile süngeri alana yapıştırmaktır.