Gece Kulübü Ses Yalıtımı

Gece kulübü ses yalıtımı neden yapılır ?

Gece kulübü ses yalıtımı,eğlence mekanlarında karşılaşılan en büyük sorunlardan birisi olan dengesiz ses sorunu ve gürültü kirliliğini engellemek için yapılır. Ses yalıtım uygulamaları yapılmadığı takdir de bulunduğunuz ortamdan dış ortama yayılan sesler çevrede aşırı derece de rahatsızlık oluşturmaktadır. Bu tarz sorunlar yaşamamanız için yapmış olduğumuz uygulamalarda kalite belgeleri mevcut bariyerli akustik sünger, yanmaz akustik sünger ve akustik kaplama malzemeleri kullanmaktayız. Böylece gece boyunca yüksek ses kalitesi ve akustik tasarım ile hizmet vermenizi sağlamaktayız.

Gece kulübü ses yalıtımın da kullanacağımız malzemelerimizi ve yapılacak olan işlemleri ses mühendislerimiz ve profesyonel kadromuz ile seçmekteyiz. Böylelikle uygulamalarımızı en kaliteli malzemeleri kullanarak en verimli şekilde gerekleştirmekteyiz.

Gece kulübü ses yalıtım uygulamalarımız da profesyonel kadromuzun yaptığı keşifleri göz önünde bulunduran ses mühendislerimiz sesin frekanslarının ölçümü ile kullanacağımız malzemelerin hangi özellikte olması gerektiğini ve hangi malzemeler birlikte kullanıldığında daha fazla verim alınabileceğini bu sayede gürültü karmaşasını önleyeceğini belirtmektedir.
Gece kulübü ses yalıtım uygulamalarımızda üstün ses yalıtımı sağlamak için kullandığımız süngerpan ürününün ağır epdm modellerini tercih etmekteyiz. Daha sonrasında yüzeyini akustik ses yalıtım malzemeleri ile kaplayarak hacim akustiği ve tasarım elde etmekteyiz.


Night Club Acoustic Sound Insulation
Night Club Ses Yalıtımı

Gece kulübü ses yalıtım uygulamalarımız da önemsediğimiz noktalardan biri gece kulübünde çalışan kişilerin sürekli yüksek gürültüye maruz kalarak kalıcı duyma problemlerini, stres, kas gerilmesini, sinir bozukluğunu ve yorgunluğunu önlemek. Buna bağlı olarak OSHO ve genel yöneltmeliklere bağlığımızı sürdürmekteyiz. Gece kulüplerinde çok sayıda insan bulunduğundan hijyenin de göz önünde bulundurulması gerektiğine inanıyoruz. Bunun için gece kulübü ses yalıtımında kullandığımız antibakteriyel akustik ürünlerimiz de olduğunu belirtmek isteriz.