Ses Geçirmez Kabin

Ses İzolasyon Kabini

Ses Geçirmez Kabin Modelleri

Jeneratör, motor kabini, chiller soğutma grubu, klima ünitesi, akustik kabin vb. kabin üretimi yapmaktayız. Hava soğutmalı ve su soğutmalı cihazların çevreye yaydığı gürültü oranları oldukça yüksek olduğu için Çevre ve Şehircilik Bakanlığının bu tür cihazlar için izin verdiği maksimum gürültü seviyelere düşürmek gerekmektedir.

Firmamızın ana prensipleri arasında önceliği alan asıl husus; yapılacak ses yalıtımı, ses izolasyonu işleminin cihazlarda performans düşüklüğüne, verim kaybına ve doğal çalışmasına engel olmadan işlem yapılmasıdır. Bu tür cihazlar konumu, gürültüden rahatsız olan bölgeye uzaklığı ve desibel seviyesi çok önemlidir.

Makine ebadına uygun ebatlarda ses yalıtımlı kabin üretim, satış ve kurulum hizmetimiz bulunmaktadır. Firmamız tarafından gerekli tüm desteği alabilirsiniz.

Ses geçirmeyen kabinler, epdm ağır ses bariyeri ile desteklenen özel odalar olarak akustik kabinlerdir. Bu kabinler hazır olup müşterilerin istediği ebat, boyut ve malzemeler ile düzenlenip teslim edilir. Ses izolasyon kabinleri dışardan içeriye ya da içeriden dışarıya ses giriş çıkışını engelleyecek şekilde üretilir.


Ses İzolasyon Kabini
Ses Yalıtımı Kabini