Referanslar

Yaptığımız Çalışmalar

Konferans Salonu

3D Akustik Panel kaplaması yapılarak ortam içindeki görüntü daha şık bir hal alırken hacim akustiği sağlayarak yankı ve uğultu engellenmiş oldu.

Uygulama Detayları
Çelikel Çelik Fabrikası Akustik Ses İzolasyonu

Kocaeli Çelikel Fabrika

Fabrikalarda çalışan işçiler yoğun tempoyla birlikte makinelerden çıkan yüksek ses dalgaları yüzünden daha verimsiz ve sağlıksız olurlar. GÜrültü anlık olsa dahi çok rahatsız etse bile sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar çalışan bir insanın bu sese maruz kalması engellenmelidir.

Uygulama Detayları
Cezayir Restaurant Ses Yalıtımı Beyoğlu

İstanbul / Beyoğlu Restaurant

Restaurantlarda insanlar sessiz bir ortamda yemeklerini yesinler diye bulunan ortam uygun ses yalıtım ürünü ile kaplanarak hem şık bir görünüm hemde uğultusuz bir ortam sunulur.

Uygulama Detayları
Green Tech Ofis Masa Seperatörü Ses Yalıtımı

Green Tech / İstanbul - Ataşehir

Ofislerde olmazsa olmazlardan biri haline gelen masa seperatörleri yoğun çalışma ortamlarında oluşabilecek yankıyı engelleyebilme özelliğine sahip olduğu için Green Tech çalışma ofisinde de masalarda seperatör kullanarak hem yankı yalıtımı sağlandı hemde daha dekoratif bir ortam elde edildi.

Uygulama Detayları
İbb Trafik Kontrol Merkezi Radyo Odası Ses Yalıtımı Merter

İbb Trafik Kontrol Merkezi Radyo Odası

Radyocular seslerini dinleyicilere kaliteli bir şekilde anlatsın diye bulundukları ortamı akustik ses yalıtım malzemeleri kullanarak yalıtmaktayız. Bunun için farklı renk ve desenlerde akustik sünger kullanmak mümkün.

Uygulama Detayları
Jeneratör Ses Geçirmez Kabin

Jeneratör Kabini Ses Yalıtımı

Açık alanda bulunan jeneratörlerden çıkan gürültü çevreyi yüksek oranda etkilemektedir. Bunun için alınabilecek önlemler jeneratörü kapalı bir alana alıp orada yalıtım yapmak veya jeneratör boyutunda ona özel ses geçirmez kabin üretmektir.

Uygulama Detayları
İzmir Karaca Hotel Renkli Akustik Sünger Ses Yalıtımı

KARACA OTEL / İzmir

Oteller insanların lüks bir mekanda kendilerine vakit ayırmak adına gittikleri sosyal mekanlar olduğu için onların en güzel şekilde rahat etmesi adına alınması gereken önlemlerden biri ortamdaki ses yalıtımıdır.

Uygulama Detayları
Konferans Salonu Renkli Akustik Sünger Ses Yalıtımı Akustik Mimarlık

Konferans Salonu

Konferans salonların hacmi, dinleyenlerin görüş hizası, koltukların konumu dikkate alınarak hem şık hemde anlatımın daha kaliteli olmasını sağlayacak renkli akustik süngerler ile akustik duvar kaplama uygulaması yapıldı.

Uygulama Detayları
Solvay Maslak Toplantı Odası Akustik Ses Yalıtımı Akustik Kaplama

Solvay - İstanbul Maslak

Özel tasarım yapılarak hazırlanmış akustik ses yalıtımlı kumaş kaplı duvar paneli, tavanda ve bazı duvar kısımlarında basotect düz panel tercih eden Solvay Grubunun toplantı odasında projemizi gerçekleştirdik.

Uygulama Detayları
Yves Hukuk Bürosu Çağrı Merkezi Masa Seperatörü Ses Yalıtımı

YVES Hukuk Bürosu | Kadıköy-İstanbul

Birçok kişinin tek bir ortamda bulunması ve her birinden ayrı ses çıkması ortam içinde istenmeyen bir duruma "ses kirliliğine" neden olur. Bunun için alınabilecek önlemler arasında masalar arasında bölücü ses yalıtım paneli kullanıldı.

Uygulama Detayları