Akustik Ahşap Tavan ve Duvar Sistemleri

Akustik ve Dekoratif Ahşap Asma Tavan Panelleri

Hacim akustiği gerektiren mekanlarda perforasyonlu ve derzli seçeneklerle tamamen modüler ürünler sunulmaktadır. Konferans salonları, çağrı merkezleri, hastane projeleri, toplantı odaları, spor salonları, konut projeleri, ofisler ve okul projelerinde yaygın olarak tercih edilen sistemlerdir. Ahşap asma tavan detayları üründen ürüne farklılık gösterir ve akustik ahşap tavan fiyatları da buna göre farklılık gösterebilmektedir.

Akustik Ahşap Tavan Panelleri

Delikli ahşap paneller, farklı perforasyon tipleriyle orta ya da yüksek seviyede ses emilim performansı sağlayan ve akustik projelendirmelerde sık kullanılan dekoratif ürünlerdir.

Akustik Ahşap Duvar Panelleri

Mdf-lam dan kesilmiş çıtaların veya masif ağaç çıtaların yanyana istenen aralıklarla dizilmesi ile ardından da istenilen taşıyıcı sisteme entegre edilerek sökülüp takılmasına imkan sağlanarak oluşturulan bir tavan sistemidir.

Akustik Lineer Ahşap Tavan Panelleri

Akustik baffle tavan uygulamalarında kullanılan, vektörel doğrusal panel borulu & çubuklu doğal yada mdf melamin ahşap panellerden üretilmektedir. Grid metal ızgara olarakta özel üretim mümkündür. Akustik ahşap panel sınıfında olan lineer tavan panelleri teknik şartnamelere uygun üretimini ve satışını yapmaktayız.

Fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.