Keçeli Pvc Kauçuk Bariyer

Keçeli pvc kauçuk ses bariyerleri izolasyon değerleri oldukça yüksek ürünler olduğu için kullanıcılar tarafından tercih edilen bir üründür. Tavan, duvar ve zeminlerde kullanılan bu yanmaz bariyerler ses iletişimini en az seviyeye indirerek uygulanan ortama huzur sağlar. Keçeli ses bariyerleri gerekli sertifikalara sahip olup alanında çok güçlü bir ürün olduğunu ispatlamıştır.

  • Ebat : 100cm x 10mt
  • Kalınlık ve Ağırlık :2,5 mm (4 kg/m²) , 3,5 mm (5 kg/m²) ,4,5 mm (8 kg/m²) 5,5 mm (10 kg/m²)
  • Shore Değeri : 85 - 100 arası değerdedir, özel isteğe bağlı farklı yumuşaklıkta üretilebilir.
  • Opsiyonlar : Akustik süngerler ve süngerpan® ile laminasyon edilebilmektedir.

Pvc Kauçuk Bariyer

Ortak duvar ses yalıtımı, Ofisler, toplantı odaları, çift kat alçıpan arası, Jeneratör odası, klima kabini, makine dairesi, Server odası, spor salonu, düğün salonu ve daha aklınıza gelebilecek her alanda kullanıma uygun olan ağır ses yalıtım bariyeri sayesinde rahatsız edici gürültülerden kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

Keçeli PVC Kauçuk Ses Bariyeri Uygulama:

PVC keçeli ses bariyeri, yüksek yoğunlukta elde edilen, duvar, tavan ve zemin ses izolasyon uygulamalarında diğer malzemelerin yetersiz kaldığı durumlarda beraber uygulandığı ses kesici özellikte bir yalıtım malzemesidir. Tavan ve duvar uygulamalarında ses yalıtım süngerleri ve akustik süngerler ile birlikte uygulanmaktadır. Süngerlerin arasına lamine edilerek bariyerli model oluşturulmaktadır. Zemin uygulamalarında kullanılan malzemelerin ses izolasyonunda yetersiz kalması durumunda PVC ses bariyeri uygulanmaktadır.

keçeli pvc kauçuk ses bariyeri
keçeli ses bariyeri
keçeli ses yalıtım bariyeri fiyatları
keçeli pvc kauçuk ses bariyeri fiyatları

Akustik Malzemelerimizin Kalite Belgelerini ve Yanmazlık Test Raporlarını İnceleyebilirsiniz.