Tekno Touch Sünger

Renkli Akustik Sünger

Tekno Touch sünger Akustik Ses Yalıtım Süngeri ortamda akustik düzenleme amaçlı kullanılmaktadır. Eko, Yankı gibi ses düzenlemelerini sağlayan akustik süngerler bir çok farklı renk seçeneklerine sahip olup dekoratif amaçlı da kullanılabilmektedir.

Tekno Touch Sünger Özellikleri

  • Ham madde : Poliüretan
  • Kalınlık : 10mm ile 50mm aralığında isteğe bağlı üretiyoruz
  • Ebat : 50*50cm, 60*60cm
  • Renk : Farklı renklerde flok kaplama yapılabilir.
  • Kendinden yapışkanlı üretilebilir.
  • Yoğunluk : 26DNS

Tekno touch sünger seslerin düzenlenmesi amacıyla kullanılmaktadır. Tavan ve duvarlara yapıştırılarak uygulanır. Akustik süngerlere alternatif olarak üretilmiştir. Yüzeyinde kaplanan flok sayesinde yumuşak dokuya sahip olup ses emilim oranını böylece etkili hale getirmiştir. Aynı zamanda ortama uygun olabilecek renklerde kaplanabildiği için kullanıma uygundur.

Akustik Ses Yalıtımı

Stüdyo, ses kayıt odası, ofis, çağrı merkezi, toplantı salonu, konferans salonu, tiyatro salonu, sinema salonu, ev sinema odası, konser salonu, prova odası, akustik oda, müzik odası, enstrüman – çalgı odası, bateri odası, piyano odası, televizyon stüdyosu, radyo stüdyosu gibi vb.

Uygulama olarak 2 yöntem vardır. 1. Kendinden yapışkanlı tekno touch süngeri temin ederek süngerin arkasındaki çift tarafı bantlı yapışkanın kağıdını çıkarıp istenilen yere hafif baskı yapılarak uygulanır. 2. yöntemde sünger yapıştırıcısı kullanmak. Sünger yapıştırıcısını süngerin uygulanacağı alana rulo fırça ile çok fazla ve az olmayacak şekilde sürdükten sonra malzemeyi yine hafif baskı uygulayarak yapıştırabilirsiniz. Falçata yardımıyla kolaylıkla kesilebilen bir malzeme olduğu için istediğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

tekno touch sünger
renkli akustik sünger
boya kaplı akustik sünger
akustik tekno touch baffle
Akustik kadife kaplı sünger
akustik tekno touch sünger fiyatları
tekno touch
akustik renkli sünger

Akustik Malzemelerimizin Kalite Belgelerini ve Yanmazlık Test Raporlarını İnceleyebilirsiniz.