Zemin Yer Döşemeleri

Yükseltilmiş Döşeme | Pvc, Akustik Karo Rulo Halı Kaplama

Gün içerisinde yoğun bir şekilde kullanılan zayıf zeminler çok kısa süre içerisinde bozulabilir ya da eski özelliğini kaybetmektedir. Böyle durumlar ile karşılaşmamak için beton zeminlerin üzerine çeşitli zemin kaplama uygulamaları yapılmaktadır. Bu uygulamalar ile zemin daha dayanıklı ve sağlıklı bir hale getirilebilir. Ancak zemin kaplama yaptırmadan önce ihtiyaçları doğru bir şekilde belirleyerek zemin kaplama çeşitleri arasından en iyi seçim yapılmalıdır. Bu yazımızda sizlere zemin kaplama yaptırmadan önce fikir alabilmeniz ve en iyi zemin kaplama çeşidini seçebilmeniz için zemin kaplama çeşitleri nelerdir sorusunun yanıtlarını detaylı bir şekilde vermeye çalışacağız.

ZEMİN YER DÖŞEMESİ ÇEŞİTLERİ

Zemin kaplamada doğru seçim önemlidir.Evimize,ofisimize zemin kaplama yaparak hem yalıtım anlamında hem de estetik görünüm anlamında güzel olmasını isteriz.Bu seçimleri yaparken uygulama yapılıcak yerin konumuna,mevsim şartlarına ve amacına dikkat edilmelidir.


ZEMİN YER DÖŞEME FİYATLARI

Zemin yer döşemeleri kaplamaları fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Zemin Kaplama malzemeleri ve uygulama fiyatı almak için mail ve telefon yoluyla bize ulaşabilirsiniz.

Fiyat teklifi almak ve ürünler hakkında aklınıza takılan sorulara yanıt bulmak istiyorsanız bizlere ulaşabilirsiniz.